JavaScript must be enabled in order for you to use epage services.However, it seems
JavaScript is either disabled or not supported by your browser. To use epage,
enable JavaScript by changing your browser options, then try again.
 

آیا epage یک سرویس وبلاگ است ؟

جواب این سوال بسیار صریح و روشن است : نه ! دلایل این پاسخ متعدد است، اگر این متن را انتها بخوانید شما هم به همین صراحت به این سوال پاسخ منفی می دهید.

مهمترین ویژگیهای epage

• وب سایت داینامیک، نه فقط صفحات استاتیک!

اگر تا به حال یک وبلاگ ایجاد کرده اید حتما می دانید که اطلاعات شما در قالب صفحاتی که در وبلاگ نمایش داده می شود ذخیره شده است. روشن تر اینکه بانک اطلاعاتی برای ذخیره اطلاعات شما وجود ندارد یا اگر هم وجود دارد این بانک اطلاعاتی مختص شما نیست و برای همه کاربران فقط یک بانک وجود دارد.در epage برای هر وب سایت یک بانک اطلاعاتی با بیش از 15 جدول ( متناسب با گروه و امکانات وب سایت ) ایجاد می شود و لذا شما دارای یک وب سایت Dynamic یا پویا هستید که مزایای بسیاری نسبت به نمونه های Static دارد. بهتر است برای روشن شدن مسئله کمی در مورد تفاوت وب سایتهای استاتیک و داینامیک Search کنید، حتما متوجه خواهید شد!

• کار با یک CMS ساده بدون نیاز به دانش فنی
epage برای مدیریت سایتها از یک سیستم CMS (مدیریت محتوا ) استفاده می کند که کاملا توسط تیم فنی این پروژه تولید شده است. اگر قبلا قصد ایجاد وب سایت داشته اید حتما نام سیستمهای CMS را شنیده اید و اگر وب سایت داشته اید حتما یک CMS را با گوشت و پوستتان درک کرده اید! استفاده از CMSها معمولا برای کاربرانی که دانش فنی بالایی ندارند کار بسیار مشکل و وحشتناکی است. از نصب و راه اندازی گرفته تا ساختن و مدیریت وب سایت از طریق آنها. مطمئن باشید در epage این مشکلات را ندارید( یا خیلی کمتر دارید)، امتحان کنید!

فضای میزبان یا هاستینگ (web hosting) و دامنه اختصاصی (Domain) چیست؟

برای استفاده از epage و ساختن سایت خود نیاز به تامین Web Hosting(فضای میزبان)، Domain(دامنه)، و... ندارید. اگر با این مفاهیم آشنایی ندارید نگران نباشید، از این به بعد هم لازم نیست در مورد آن دانش خاصی داشته باشید!

• تبیلغات ناخواسته؛ نه !

اگر در epage وب سایت دارید بدون اجازه شما هیچگاه در سایتتان تبلیغ نمایش داده نخواهد شد. البته اگر بخواهید در سایتتان تبلیغ به نمایش درآید شما نیز در درآمد ناشی از آن شریک هستید! پس شاید بتوانید با داشتن یک سایت خوب و پربازدید در epage ، درآمد تبلیغاتی خوبی هم داشته باشید.

• وب سایت تخصصی بسازید

در epage 10 گروه مختلف با تقسیم بندی های کاری و موضوعی متنوع برای وب سایتها تعریف شده است. در هر گروهی که انتخاب کنید ابزارها و قالبهای مناسب برایتان درنظر گرفته شده است.

• ابزارها و ماژولهای کاربردی متنوع

تا کنون بیش از 10 ابزار و ماژول برای نمایش اطلاعات متنوع و ارائه سرویسهای گوناگون در وب سایت ها ایجاد شده است که در آینده نزدیک تعداد آنها بیشتر خواهد شد!

• epage ؛ عمری بیش از ۵ سال

این سیستم از سال ۸۶ کار خود را به صورت رسمی آغاز نموده و تا کنون دهها هزار سایت از طریق، آن ایجاد شده و فعالیت می نمایند. هم اکنون بطور متوسط روزانه بیش از ۴۰ وب سایت از طریق Epage ایجاد می شود.

• برای کاربران حرفه ای و افراد عادی

تلاش کرده ایم امکانات و ابزارها را به گونه ای ایجاد کنیم که هر دو گروه بتوانند بر اساس نیازشان از آنها استفاده کنند. اگر دانش طراحی وب سایت ندارید، اصلا نگران نباشید!

• یک سرویس دائمی

کسی که می خواهد در اینجا وب سایت بسازد باید مطمئن شود که epage مانند بسیاری از سایتهای اینترنتی یک پدیده مقطعی و موقت نیست. این افراد اگر بدانند که تلاش بسیاری برای ایجاد این سیستم شده است و برنامه بلند مدت مفصلی نیز برای فازهای بعدی آن وجود دارد قطعا با اطمینان وب سایت مورد نظر خود را در آن ایجاد می کنند.

• فرزندی از خانواده ای اصیل، نه نوزادی مجهول الهویه !

حتما دقت کرده اید که بسیاری از سایتهای اینترنتی (خصوصا از نوع وطنی) فاقد هویت هستند؟ یعنی شما به هیچوجه نمی توانید بفهمید که چه کسی و به چه منظوری آنرا ایجاد کرده است. epage را شرکت معماران عصر ارتباط که دارای تاییدیه شورایعالی انفورماتیک بوده و شرکتی شناخت شده و با سابقه در تولید نرم افزار های تحت وب است، ایجاد کرده است و آنرا پشتیبانی و راهبری می نماید.

• پشتیبانی فنی توسط تیمی متخصص

اگر در طول فرآیند ایجاد یا مدیریت وب سایتتان به مشکل یا ابهامی برخورده اید یا برای پاسخ به هر سئوالی که برایتان ایجاد شده است می توانید با بخش پشتیبانی epage با شماره تلفن ۸۸۹۲۵۱۶۰-۰۲۱ و یا ایمیل epage@aca.ir تماس بگیرید. ما تلاش می کنیم تا مواردتان را برطرف کنیم. امکان گفتگوی آنلاین (chat) و ارسال یادداشت (ticket) نیز در سیستم پیش بینی شده است.